Меню

Спільнота контемплятивних сестер росте і розвиває свою діяльність, що вимагає більше простору у монастирі. Наприклад, сестри хотіли б мати велику бібліотеку, де могли б займатися перекладами, інтелектуальними дослідженнями і т.д. Крім того, вони потребують кімнат для малювання та музики (деякі з них мають відповідні таланти), особливий рекреаційний зал, підходящу пральню і т.д. Тому вони потребують розширити існуючий монастир, який має 8 маленьких келій, ізолятор та три кімнати, що використовуються як секретарія, розмовниця і кімната шиття.

Серцем монастиря є каплиця. Існуюча каплиця монастиря не достатньо велика навіть, щоб помістити більшу кількість контемплятивних сестер, не кажучи вже про усіх людей, які приходять сюди на недільну Божественну Літургію.

Крім того, дуже часто інша діяльність монастиря, катехизація та реколекції, співпадають з часом молитви контемплятивних сестер, і діти чи інші люди займають каплицю. Тому контемплятивні сестри потребують власного місця молитви, де відвідувачі могли б брати участь у Божественній Літургії також. А існуюча каплиця могла б використовуватися як каплиця для Реколекційного центру для тих, хто приходить на катехизацію, Духовні вправи чи реколекції.

Беручи до уваги усі вище сказані аргументи, ми вважаємо, що потрібно розширити існуючий монастир. Нова частина має включати церкву з відповідним місцем для контемплятивних сестер та достатнім простором для відвідувачів монастиря.

Місце під церкву і її наріжний камінь були благословенні в серпні 2014 Блаженнішим Святославом Шевчуком. Він привітав наше бажання будувати нову церкву, особливо у важкі часи війни, які Україна переживає сьогодні. Він сказав, що скрутна ситуація вимагає від людей мати наріжний камінь, на який можна опертися в будь-який момент. «Цим наріжним каменем є Ісус Христос. Тому саме тепер час будувати нові храми, які б допомогли нам живити наші відносини з Христом».

Наріжний камінь був перенесений владикою Володимиром Війтишиним у підвальне приміщення храму 19 листопада 2016 р.Б.

Ми також маємо перші архітектурні плани майбутнього монастиря з церквою. Вони відбивають головні елементи Святої Софії в Римі, яку побудував Патріарх Йосиф Сліпий вкінці ХХ століття, щоб підтвердити, що Божі храми не можна зруйнувати (на противагу радянським атеїстичним намаганням знищити церкви).

З допомогою пожертви від одного місцевого доброчинця та однієї організації з-за кордону ми побудували фундамент церкви. Далі будівництво триває і ще потребує багато внесків.

Ми були б вдячні, якби ви могли підтримати наше бажання збудувати Божий храм, де наші сестри будуть багато років молитися Господеві на тих, хто зробить цю допомогу можливою.

 

ЖIНОЧИЙ МОНАСТИР СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА I ДIВИ МАРIЇ З МАТАРА

IВАНО-ФРАНКIВСЬКОГО АРХIЄПАРХIАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ,

ЄДРПОУ/ДРФО 26162711,

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ 14360570, код банку 336677)

№ 26009052511464 (Поточний рахунок),

валюта UAH (Українська гривня)

Пожертви у US $ / Donate in US $

Пожертви у євро / Donate in Euro

Пошук